Pusulabet Tombala

30 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

Pusulabet tombala oyununu sunarak herkesin eğlenmesine olanak tanımaktadır. Şöyle ki bilindiği üzere tombala oyunları yılbaşı geceleri oynanır ve herkes bu oyunda şansını konuştururdu. Nitekim şimdi de Pusulabet giriş adresinde tombala oyununu oynamak ve eğlenmek mümkündür. Şu anda dahi yoğun ilgi gösterilen bir oyundur. Çünkü tombala oyunları çok eğlencelidir. Yalnızca numara yazılı kartlardan birini seçmek ve ardından beklemek gerekmektedir. Sırasıyla gelen taşlarla kartlarda yer alan numaraları eşleştirmek gerekmektedir. Eğer bu yapılabilirse oyunun kazananı belli olmaktadır. Ancak şu unutulmamalıdır ki bu oyun tamamen şansa dayalı bir oyundur. Ayrıca tüm numaraların eşleşmesi gerekmektedir. Böyle eğlenceli bir oyunu Pusulabet adresinde her zaman oynamak mümkündür.

pusulabet tombala

Pusulabet Tombala Oyunları

Pusulabet tombala oyunları oynamak isteyenler için birkaç seçenek vardır. Öyle ki sitede bunun için özel bir alan oluşturulmuştur. Nitekim bilinen tombala oyununa girmek için bu bölümden birini seçmek yeterlidir. Şu anda aktif olan tombala oyunları Türkçe dil desteğiyle sunulmaktadır. Sitede tombala bölümü seçildiği zaman şu oyunlar karşıya gelmektedir:

  • Türkçe 7/24 Tombala
  • Loto
  • Tombala ile 500 Katı Kazanma Şansı
  • Üst Alt
  • Kılıç

Seçeneklerinden herhangi birine giriş yapan bir üye istediği eğlenceyi bulabilmektedir. Ayrıca eğer tombala oyunuyla alakalı bir bonus varsa da herkes bunu sonuna kadar kullanabilmektedir. Nitekim tombala oyununun Pusulabet casino sitesine taşınmasının getirdiği en büyük avantaj budur. Başlı başına eğlenceli bir oyun olmasıyla ve bonuslar sunulmasıyla herkes daha da fazla eğlenmektedir. İnternet üzerinden bu oyunun amacı aynıdır. Ancak bu oyunu oynayabilmek için herkesin üye olması gerekmektedir. Normal ve gizli üyelik fark etmeden herhangi bir üyelik hesabının açılması yeterlidir. Bu sayede hızlıca oyun geçmek mümkün olabilmektedir.

Pusulabet Bingo Oyunları

Pusulabet bingo oyunları sunarak herkesin eğlenmesini ve güzel vakit geçirmesini sağlamaktadır. Şöyle ki sitede yer alan Bingo oyunlarında isteyenler istediği kadar kart alabilmektedir. Alınan kartlar ekranda belirir ve eğer rakamlar çıktığında kazanılırsa direk haber verilmektedir. Ancak kart alınırsa bunun bir sınırlaması olduğu bilinmelidir. Şöyle ki her oyun için en fazla 100 karta kadar alınabilmektedir. Sitede yer alan bingo oyunları arasında da şunlar yer almaktadır:

  • Bingo Blitz
  • Blash Bingo
  • Bingo Party
  • Zynga Bingo

Gibi çok sayıda oyuna giriş yapılabilmektedir. Eğer bingo oyunu değil de başka oyunlara giriş yapılmak istenirse Pusulabet slot bölümünden diğer slot kategorilerine göz atılabilmektedir. Şöyle ki sadece slot alanı için sunulan tüm bonuslardan faydalanmayı unutmamak gerekmektedir. Çünkü bazı kampanyalar kaybı önlerken bazı kampanyalar kazancı arttırmaktadır. O nedenle oyuncuların mutlaka bir oyuna girmeden önce bonusu alması tavsiye edilmektedir. Nitekim bingo oyununda bonus kullanılırsa şüphesiz daha fazla eğlenileceği açıktır. Oyuncular kendi şansını kendi yaratmak istiyorsa bunu mutlaka kullanmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir